Novinky

close

I česká zmrzlina může být světová! Vydejte se s námi letos na cestu kolem světa.
Ať už podlehnete kouzlu francouzských makronek, japonského yuzu nebo se rozhodnete pro vzrušující výpravu do mrazivé pohádky, čeká na Vás spousta dobrodružství.
Že neradi balíte kufry? Pak si užijte to pravé české léto s naší meruňkou.
A kdyby Vám náhodou začaly docházet síly, nezapomeňte, že nejlépe se relaxuje s cappuccinem na terase!

MAKRONKOVÁ

„Francouzská elegance“

Makronky patří mezi symboly francouzské elegance. Jedná se o na povrchu křupavé, ale uvnitř vláčné bezlepkové mandlové skořápky, které se často plní čokoládovými nebo ovocnými náplněmi. V naší zmrzlině se však makronky stávají náplní samy o sobě. Výsledkem je nevšední zážitek plný chutí a rozmanitosti, ke kterému se Vaši zákazníci budou rádi vracet znovu a znovu.
Makronková zmrzlina

YUZU CITRON

„Závan japonské exotiky“

Spojení yuzu a citronu Vás nejen osvěží, ale také nabije energií. Ačkoliv je japonský citrus yuzu pro mnohé dosud neznámou surovinou, v Asii je oblíbený nejen díky specifické chuti (kombinuje tóny mandarinky, grapefruitu a limetky), ale také obsahu vitaminů a minerálů. Jsme přesvědčeni o tom, že si tuto kombinaci zamilujete, a proto v naší nabídce kromě zmrzliny najdete i ledovou tříšť totožné příchutě.
Yuzu zmrzlina

LEDOVÁ MALINA

„Ledově sladké dobrodružství“

Zářivě modrá ledová malina v sobě ukrývá nejedno překvapení. Je sladká a zároveň velmi osvěžující, jako by utekla z mrazivé pohádky! Její modré barvy nebylo dosaženo žádným kouzlem, je to dílo přírody - spiruliny. Možná jste o ní ještě neslyšeli? Spirulina je přírodní barvivo získané z řas a pro své jedinečné vlastnosti je řazena mezi populární superpotraviny. S radostí ji tak můžete dopřát svým malým milovníkům zmrzliny.
Zmrzlina Ledová Malina

CAPPUCCINO

„Latte art v kornoutku“

Vyvážená směs espressa, teplého mléka a mléčné pěny je základem dokonalého cappuccina. A právě to tvoří srdce naší kávové zmrzliny. Naše cappuccino si díky absenci kofeinu můžete dopřát kdykoliv během dne. Tak si chvíli s cappuccinem v kornoutku vychutnejte plnými doušky - vždy Vás dostane svou lahodnou, ale intenzivní chutí.
Zmrzlina cappuccino

KEFÍR MERUŇKA

„České léto na jazyku“

Kefír a meruňka - příchuť, která Vás vrátí do dětství a probudí ty nejkrásnější vzpomínky na prázdniny u babičky. Má lehkou konzistenci a chuť sladkých zralých meruněk, které doplňuje svěží nakyslý kefír. Když ji stejně jako meruňkový koláč zasypete máslovou drobenkou, dostane se Vám objetí plného lásky a sladkých vzpomínek.
Zmrzlina kefír meruňka