Nezávazně poptat

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT

close
DOplˇkový sortiment

Příprava zmrzliny z našich směsí se neobejde bez základního vybavení. I to Vám proto nabízíme na našem objednávkovém systému.

Nabízené předměty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují všechny aktuální gastronomické normy a nařízení.

CO SI POŘÍDIT?

POMŮCKY

Sháníte kvalitní špachtle, metly a dostatečně objemné kbelíky? Nebo zkrátka jenom potřebujete poradit s výběrem stojanů na kornoutky? V obou, ale i mnoha dalších případech jsme tu pro Vás.

OBALOVÉ MATERIÁLY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Nesoustřeďte se pouze na kvalitní zmrzlinu a ledovou tříšť. Pozornost je nutné věnovat také obalovým materiálům jako jsou kelímky, brčka, vaničky nebo ubrousky. Ty nejlepší najdete u nás.

PERSONALIZOVANÉ PRODUKTY

Chcete Váš brand dostat do popředí? Potom nezapomínejte, že Vaším logem dokážeme potisknout nejen kelímky a ubrousky, ale také zmrzlinové oplatky.

Zmrzlinové kornouty

KORNOUTY

V naší široké nabídce kornoutů naleznete klasické lisované či vaflové kornouty různých velikostí a průměrů, ale také exkluzivní barevné a sypané kornouty nebo vaflové pohárky. Za zmínku také stojí naše kornouty s hygienickými papírovými návleky. Skvělou novinkou jsou také bezlepkové kornouty.
PAPÍROVÉ KELÍMKY NA ZMRZLINU

PAPÍROVÉ KELÍMKY NA ZMRZLINU

Papírové kelímky jsou vhodnou alternativou ke klasickým kornoutům, k dispozici je máme v různých velikostech. U papírových kelímků Vám nabízíme možnost jejich personalizace Vaším logem.
TERMOVANY

TERMOVANY

Točenou zmrzlinu si mohou Vaši zákazníci vychutnat v pohodlí svého domova, díky kvalitním termovanám, které výborně poslouží pro převoz i uchování zmrzliny.
LŽIČKY A BRČKA

LŽIČKY A BRČKA

Sortiment lžiček a brček pro Vás máme v klasické i v bio variantě. Nově máme v nabídce také papírová brčka nebo dřevěné lžičky.
Ubrousky na zmrzlinu

UBROUSKY

Nezbytným doplňkem ke zmrzlině jsou také ubrousky. Vybrat si můžete klasické bílé nebo s potiskem zmrzlinek. Ubrousky si u nás můžete nechat personalizovat Vaším logem.
KELÍMKY NA LEDOVOU TŘÍŠŤ

KELÍMKY NA LEDOVOU TŘÍŠŤ

K sortimentu nezbytně patří i kelímky na ledovou tříšť v různých velikostech.
POSYPY A TOPPINGY

POSYPY A TOPPINGY

Doplňte svou nabídku o kvalitní posypy a toppingy! Využijte velkého množství nabízených barevných, čokoládových nebo oříškových posypů přidejte kvalitní zmrzlinu, topping a připravte zákazníkům skvělý zmrzlinový pohár.
OPLATKY S POTISKEM

OPLATKY S POTISKEM

Dopřejte Vašim zákazníkům křupavou oplatku s příchutí vanilky nebo olivového oleje.
Samozřejmostí je možnost potisku oplatek vlastním logem.