ČASTÉ DOTAZY

close

PROČ TOČENÁ ZMRZLINA?

V České republice je prodej točené zmrzliny tradiční a jedná se o nejrozšířenější zmrzlinový prodej. Točená zmrzlina je oblíbená pro svoji měkkou strukturu a teplejší chuť. U našich zákazníků hraje prim rovněž snadná příprava.

KDE NAJDU VÁŠ SORTIMENT?

Veškerý sortiment spojený s přípravou točené zmrzliny naleznete, pokud by Vás zajímaly naše další produkty na cukrařinu nebo kopečkovou zmrzlinu jsou tu pro Váš naše stránky www.almeco.cz

KDE SI MOHU VYZKOUŠET VAŠE PRODUKTY?

Naše produkty a výrobu točené zmrzliny si můžete vyzkoušet v našich plně vybavených školících centrech v Úvalech u Prahy, Ústí nad Labem a Zlíně, kde Vám naši zmrzlinoví technologové rádi se vším poradí.

Pokud si chcete naše produkty vyzkoušet kontaktujte svého obchodního zástupce a domluvte si školení. kontaktujte svého obchodního zástupce a domluvte si školení.

UMÍTE RECEPTURU UPRAVIT NA MÍRU?

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, pokud si přejete upravit recepturu na točenou zmrzlinu, tak aby byla jedinečná, naši zmrzlinoví technologové Vám recepturu rádi připraví na míru přímo pro Vás.

JAK OBJEDNÁM ZBOŽÍ?

Objednat produkty můžete přes svého obchodního zástupce, e-mailem či telefonicky.

KDE NAJDU KONTAKT NA SVÉHO OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE?

Svého obchodního zástupce naleznete v kategorii kontakty, kde po výběru území na mapě, kde se Váš provoz nachází zjistíte svého obchodního zástupce.